Skip to main content

ForumBey.com ForumBey.com

Beta

ForumBey.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Sitemizin kalite ve güvenliği açısından kopyala yapıştır konular (alıntı) yasaklanmıştır. Sevgili üyelerimize bildiririz. ( 03.01.2019 )
BLOG SITEMIZ ACILMISTIR!!

Blog Açarak Para Kazanmak

03-01-2019, Saat: 20:59
#1
Çevrimdışı
Blog Açarak Para Kazanmak

Günümüzde blog sayfası açarak para kazanan oldukça fazla kişi vardır. Blog sitesinden para kazanmanız için bir web site veya blog sayfasına ihtiyacınız olacaktır. Blog ile para kazanmak mümkündür. Şu anlama da gelmemeli oturduğunuz yerde para kazanma imkanı sağlamıyor. Bunun için yapmanız gereken işleriniz oldukça çoktur. Blog veya sitenizi belli aşamaya getirdikten sonra google sizlere tıklama başına reklam ücreti ödemektedir. Ancak bu aşama gelmeniz biraz zaman alacaktır. Her gün düzenli şekilde sitenize içerik eklemelisiniz. Sitenin ziyaretçi sayısını artırdıktan sonra google adsense geliri almaya hak kazanırsınız. Akşamları 5-10 dakika site ile ilgilenirim para kazanırım düşüncesinde iseniz bu iş fikrine sakın girmeyin.
Blog yazarak para kazanmak isteyen kişiler zamanını genellikle nette geçiren insanlardır. Bu yüzden ilgilenerek ve her gün içerik girerek belli noktaya gelmiş kişilerdir. Sizde vaktinizi bu bölümde harcayarak para kazanabilirsiniz.
Blog sitesinden kazanç sağlama yöntemlerinden en önemli olanı satış ortaklığı sistemine kayıt olmak. Satış ortaklığı ile para kazanmanız mümkündür. Firmaların ürün veya hizmetlerini blog sayfanız da paylaşarak kazanmanız doğal olarak daha kolay olabilir. Ancak bu yöntem için ön hazırlık yapmanız oldukça önemlidir. 

Satış ortaklığı sistemi ile asgari ücretin 3 katına kadar para kazanabilirsiniz. Hem ürünlerin satışını web sayfanızda yapmak ve sayesinde gelir elde imkânına sahip olursunuz. Ürün veya hizmet seçimi yaparken rekabetin düşük olduğu alanları seçmelisiniz. Blog sayfanız çünkü belli kitleye hitap edeceği için rekabet oranının düşük olduğu sektörler seçilmelidir. Sektör ve web sayfanız olduktan sonra tek yapmanız gereken günlük sitenizle ilgilenmek olacaktır. Zamanınızın belli kısmını sitenizle ilgilenerek geçirmelisiniz. Çünkü blog sayfanızın güncel olması google açısından oldukça önemlidir. Güncel blog sayfalarına ziyaretçiler çok uğradığı için sizin kazanma oranınızda yüksek olur. Blog sitenizin güncel olması için gerekli tüm çalışmaları zamanında yapmanız gereklidir.
Google adsense gelirleri ile de blog sayfanızdan gelir elde etme şansınızda vardır. Blog siteniz belli ziyaretçi sayısına ulaştıktan sonra google adsenseden gelir elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfanızı güncel tutmak olmalıdır.
Mükemmeli yakalamaya uğraş, o zaman başarı zaten seni kovalar

[Resim: forumbeysosyal.png]
admin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Task