Skip to main content

ForumBey.com ForumBey.com

Beta

ForumBey.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türkiye'nin kral türkçe bloğu

Sitemizin kalite ve güvenliği açısından kopyala yapıştır konular (alıntı) yasaklanmıştır. Sevgili üyelerimize bildiririz. ( 03.01.2019 )

Bu kod ile seo puanınızı artırın

60
224
0
30-12-2018, Saat: 22:13
#1
Çevrimdışı
Merhaba arkadaslar yine bir makalemle sizlerleyim kendim yazdigim ve kendi aklimda kurguladim bu kod sayesinde Seo kriterlirindeki H tag’lerini kullanarak hemde üstelik sitenizin görünüsünü bozmadan Seo puaninizi artirabilirsiniz.

Kodun Yapimcisi:
 BenKod:
<center><script type=”text/javascript”>
function showBlock(blockId)
{
  document.getElementById(blockId).style.display = “block”;
}
function hideBlock(blockId)
{
  document.getElementById(blockId).style.display = “none”;
}
</script> <a href=”javascript:showBlock(‘block1’)”></a>
<div style=”display: none;” id=”block1″><center><h1>SiteIsmi</h1></center><center><h2>Anahtar Kelime </h2></center><center><h3>Anahtar Kelime </h3></center><center><h4>Anahtar Kelime </h4></center><center><h4>Anahtar Kelime   </h4></center><center> <center><h5>Anahtar Kelime </h5></center><center><h6>Anahtar Kelime </h6></center></center><center><h6>Anahtar Kelime </h6></center><a href=”javascript:hideBlock(‘block1’)”></a></div></center>

Mükemmeli yakalamaya uğraş, o zaman başarı zaten seni kovalar

[Resim: forumbeysosyal.png]
admin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Task