Skip to main content

ForumBey.com ForumBey.com

Beta

ForumBey.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Sitemizin kalite ve güvenliği açısından kopyala yapıştır konular (alıntı) yasaklanmıştır. Sevgili üyelerimize bildiririz. ( 03.01.2019 )
BLOG SITEMIZ ACILMISTIR!!

Chrome Karanlık Mod Desteğini Getiriyor!

03-01-2019, Saat: 11:29
#1
Çevrimdışı
Windows 10 kullanıcılarının büyük bir kısmının Chrome kullandığını biliyoruz. Bu kullanımlar sırasında son birkaç yıldır popüler olarak tercih edilen karanlık mod (dark mode) özelliğinin Chrome üzerinde de getirileceği haberleri verildi. Şuanda Windows 10 için net bir tarih verilmemekle birlikte MacOS Mojave güncellemesi ile Mac cihazlarda kullanıma açılacak.

[Resim: dalienchrome.jpg]

Bu hususta akıllara gelecek olan ilk soru Gizli Sekme olayında varolan renklerin zaten "karanlık mod" olarak anlaşılabileceği... Bu durumda Chrome için dark mode özelliğini kullananlara gizli modda farklı alternatiflerinde sunulabileceği düşünülüyor.

Windows 10'da Chrome karanlık mod özelliği için biraz daha beklememiz gerekse de 2019'a güzel bir giriş yapılacağı kesin Smile
Grafik&Yazılım
Dalien
03-01-2019, Saat: 12:50
#2
Çevrimiçi
Gelince kesinlikle tekrar Chrome kullanmaya döneceğim, dönmemin nedeni sadece Dark mode değil tabi ki, belirli optimizasyonlarda bekliyorum Google'dan ( Ram kullanımı ve performans konusunda).
Mükemmeli yakalamaya uğraş, o zaman başarı zaten seni kovalar

[Resim: forumbeysosyal.png]
admin
04-01-2019, Saat: 02:13
#3
Çevrimdışı
(03-01-2019, Saat: 12:50)admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gelince kesinlikle tekrar Chrome kullanmaya döneceğim, dönmemin nedeni sadece Dark mode değil tabi ki, belirli optimizasyonlarda bekliyorum Google'dan ( Ram kullanımı ve performans konusunda).
Keşke RAM kullanımına dediğiniz gibi el atsalar biran önce... Vivaldi kullanıyorum bende birçok projemde orayı tercih ediyorum ama alışkanlıklar ister istemez Chrome'a geri çekiyor Smile
Dalien

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Task