Skip to main content

ForumBey.com ForumBey.com

Beta

ForumBey.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Türkiye'nin kral türkçe bloğu

Sitemizin kalite ve güvenliği açısından kopyala yapıştır konular (alıntı) yasaklanmıştır. Sevgili üyelerimize bildiririz. ( 03.01.2019 )

Deneme Moderatör Başvuru Formu

31-12-2018, Saat: 23:58
#1
Çevrimdışı
Merhaba Forumbey.com üyeleri,
deneme moderatör başvurularını 31.12.2018 tarihi itibarı ile açmış bulunmaktayız. Bizimle aynı yola baş koymak isteyen çalışma ve takım arkadaşlarımızı arıyoruz.

Nasıl başvurabilirim?:
-Aşağıda verdiğimiz formu "Yetkili Başvuruları" formunda konu olarak açmanız yeterli olacaktır. Daha sonra zaten biz profilinizi inceleyip gerekli kararı yoğunluğa göre 1 ila 3 iş günü içinde vereceğiz.

Peki Deneme Moderatör olunca ne gibi görevler düşecek üstüme?
- Moderatör olduğunuz bölümden sorumlu olacaksınız, bölümün düzenlemesi tamamen siz ait olacak, eğer görevinizi düzgün yapıp iyi konular açıyorsanız, yönetim tarafından her ay sonu yapılan terfiler de zaten isminiz geçer ve otomatik olarak bir üst seviye olan "Moderatör" rütbesine terfi edilirsiniz.

Yekili olmanın avantajları nelerdir?
- Öncelikle yetkileri sadece emek verdiğini düşündüğümüz, davranışı düzgün olan arkadaşlara veriyoruz. Bu nedenle yetki verirken bir filtreleme zaten mevcut. Avantajlara gelecek olursak, görevlerini iyi yapan yetkililere çekiliş ya da etkinlik esnasında özel hediyeler veriyoruz ya da ay sonu süprizler yapıyoruz. Örneğin: Steam hediye kodları ya da direkt para olarak banka havalesi yapabiliyoruz.


Başvuru formu:


Alıntı:Ad:
Şehir:
Yaş:
Neden bizimle çalışmak istiyorsunuz?:
Bizi nereden buldunuz?:
Foruma neler katabilirsiniz?:
Hangi bölümde yetki almak istiyorsunuz?
(En az) bir emek konu linki:
Mükemmeli yakalamaya uğraş, o zaman başarı zaten seni kovalar

[Resim: forumbeysosyal.png]
admin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Task