Skip to main content

ForumBey.com ForumBey.com

Beta

ForumBey.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Sitemizin kalite ve güvenliği açısından kopyala yapıştır konular (alıntı) yasaklanmıştır. Sevgili üyelerimize bildiririz. ( 03.01.2019 )
BLOG SITEMIZ ACILMISTIR!!

IOS Telefonlarda Güncelleme Sorunu

322
29
0
08-01-2019, Saat: 13:34
#1
Çevrimdışı
İos telefonlarda güncelleme sorunları birçok sebebe bağlı olarak ortaya çıkabilir. Peki ıos telefonlarda güncelleme sorunu neden ortaya çıkar? Çözüm yolları nelerdir? İşte İos telefonlarda çıkan güncelleme sorunu ile ilgili detaylı bilgiler:

Neden Güncelleme Sorunu Ortaya Çıkar?

iPhone, iPod ve touch cihazlarda bazı nedenlere bağlı olarak güncelleme sorunu ortaya çıkabilir. Bu nedenler şunlardır:
  • Aygıtınızda yeterli alanın bulunmaması,
  • Güncelleme sunucusuna erişim sağlanmaması,
  • Güncellemenin tam olarak yapılamaması,
  • Güncellemenin beklenenden uzun sürmesi. Bu gibi nedenler İos cihazlarda güncelleme sorununu ortaya çıkabilir.
Güncelleme Sorunu İçin Çözüm Nedir?

Aygıt içerisinde yeterli alanın bulunmaması: Eğer güncelleme sorununa neden olan şey aygıt içerisinde yeterli alanın bulunmaması ise telefonunuzda bazı uygulamaları silerek yer açabilirsiniz. Bunun haricinde iTunes'i kullanabilirsiniz. iTunes'e erişim sağlayamıyorsanız telefonunuzdan Ayarlar- Genel- Aygıt Adı[] Saklama Alanı bölümüne girin. Buradan güncelleme yapmak için istediğiniz verileri silin.
İndirme işleminin uzun sürmesi: İos için güncellemesi yapılması için internet bağlantısı olmalıdır. Güncellemenin ne kadar sürede indirileceği güncelleme boyutuna ve internetin hızına bağlı olarak değişmektedir. İos güncellemesinin indirilmesi esnasında aygıt normal olarak kullanılabilir. İndirme esnasında mümkünse Wi-Fi ağı kullanılmalıdır.
Güncelleme yüklenmiyorsa: İlerleme çubuğunun yavaş ilerlemesi aygıt içerisindeki dosya sayısına bağlı olabilir. Kablosuz olarak güncelleme işlemi yapılıyor ise aygıtın bir güç kaynağına bağlı olarak tutulması gerekir. Bu çözüm yollarının ardından güncelleme sorunu çözülecektir.
ByEditor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Task