Skip to main content

ForumBey.com ForumBey.com

Beta

ForumBey.com'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! Ben Mini; size yardımcı olabilmek için buradayım. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Sizi de ailemize bekliyoruz.

(Giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Sitemizin kalite ve güvenliği açısından kopyala yapıştır konular (alıntı) yasaklanmıştır. Sevgili üyelerimize bildiririz. ( 03.01.2019 )
BLOG SITEMIZ ACILMISTIR!!

Spor Yapanların Yazdığı Kitaplar

05-01-2019, Saat: 18:28
#1
Çevrimdışı
Spor Yapanların Yazdığı Kitaplar
 
            Spor yapmak çoğu insanın çok önemli olduğunu bildiği fakat her zaman ertelediği bir konudur.
 Hele ki bu noktada birde spor yapan kişilerin ve sporcuların yazmış oldukları önemli kitaplarımız var. Bu kitaplar çok önemli bilgiler içermektedir ve bir o kadar da çok etkilidir. Dünya üzerinde birçok kitap yazılmıştır spor yapanlar tarafından.
 
 Spor Yapanların Yazdığı Kitapların Önemi
 
            Spor yapanların yazmış oldukları kitaplar çok önemlidir. Yaşamış oldukları tecrübeleri bize aktarmış olmaları çok önemlidir. Tecrübelerini insanlara aktarmaları aslında farkında olunmasa da çok büyük şanstır. Onların tavsiyelerine uyup kitaplarını okuyup sağlıklı yaşamak istenilen vücut ölçülerine kavuşmak çok mümkündür.
 
 Kitap Fiyatları Pahalı Mı?
 
            Spor yapanların yazdığı kitapların fiyatları çok pahalı değildir. Hatta çok da ucuz denebilir. Herkesin alabileceği çok uygun fiyatlarda çok sayıda spor kitapları var.
 
 Spor Yapanların Yazdığı Kitaplar
 
 1- Alex De Souza : Marcos Eduardo Neves'in yazdığı bu kitap gerçekten çok mükemmel diyebileceğimiz bir kitap. Alex ile birlikte çalışma imkanı bulan Marcos kitabında Alex'in ne kadar özel ve mükemmel bir futbolcu olduğunu kaleme almış ve çok güzel bir kitap da ortaya çıkmış. Bu kitap her yerde bulunabilir ve fiyatı da çok uygun.
 
 2- Spor Psikolojisi : Peter C. Terry'nin yazmış olduğu bu kitap da çok önemli konular yer almaktadır. Bu kitapta geniş kitleleri etkileyen sporun çok yanlış kontrol edildiği ve bu sorundan doları sporcular, antrenörler ve hatta yöneticilerin bile çok olumsuz etkilendiklerinden bahsedilmiştir. Sporcuların her şeylerinin beslenmelerinden uyumalarına kadar her şeyleri belirli bir programdan geçmesi gerektiğini birçok konuyu detaylı bir şekilde ele almıştır. Okuması zevkli ve fiyatı çok uygun bir kitap.
 
 3 Spor Ve Sağlık : Onur Oral'ın yazdığı bu kitabı okuması çok zevklidir. Spor ve Sağlığın hayatımızda çok önemli yeri olduğunu ele aldıkları bu kitap da çok önemli bilgiler yer almaktadır ve kitabın fiyatı da çok uygun.
 
 4- Shaquille O'Neal 'Benim Hikayem' :  Shaquille O'Neal'ın yazdığı bu kitap da kendi hayat hikayesini ele almıştır. Bir dünya efsanesi olan Shaquille O'Neal hayatını ele aldığı bu kitap da hayatında yaşadığı her şeyi ele almış ve ortaya mükemmel bir kitap çıkmıştır. Fiyatı gayet uygun olan bu kitap kesinlikle okunmalı.
Mükemmeli yakalamaya uğraş, o zaman başarı zaten seni kovalar

[Resim: forumbeysosyal.png]
admin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Task